Sanal Santral Çözümleri

sanal santral bulut santral ip santral başlıklı sms

 

Kırmızı Telefon olarak sizlere sunduğumuz yeni nesil sanal santral çözümleri sayesinde sabit telefon trafiğiniz kontrolünüz altında olacak.

  • Sanal Santral’in yeni nesil iletişim teknolojileri ile işlemenize değer katın.
  • Bulut santral sistemleri ile tüm santral altyapınız tek merkezde toplanır, kolay yönetilir ve her zaman daha tasarrufludur.
  • Sanal santral sistemlerine sahip olmak kolaydır, ofisinizde yer kaplamaz, kurulumu basit, kullanımı pratik ve kullanıcı dostudur.

Kırmızı Sanal Santral ile zamanı, kurumsallığı ve yenilikçi bir değişimi yakalayın. 

Sanal Santral ile İşinizi Kolaylaştırın

sanal santral bulut santral ip santral başlıklı sms

Sanal Santral Nedir?

Bulut Santral Sistemi, en basit tanımıyla, geleneksel olarak tabir edilen eski tip somut santral sistemlerinin yerini alan, tümüyle internet tabanlı olarak işleyen, son derece etkili ve pratik bir iletişim organizasyonudur. Klasik bir santralin tüm işlevlerini bünyesinde barındırmakla kalmayıp internetin tüm avantajlarını da aktif bir şekilde kullanan bu yeni nesil iletişim formu, firmalara rahat bir nefes aldırmaktadır.

sanal santral bulut santral ip santral başlıklı sms

Sanal Santral'in Faydaları

Sanal santral bulut teknolojisini kullanarak iletişim yapınızı barındıran yeni nesil santral yazılımıdır. Eski tip fiziksel santrallerin yerini alan sanal - bulut santraller, teknolojik özellikleri ile işlemenize değer katar.
Sanal santral, kendi telefon altyapınızı kurup yönetebilmeniz için kolaylık sağlayan bir sistemdir. Bu platform sayesinde tüm telefon altyapısı tek merkezde toplanır ve yönetilir. Sanal telefonlar ya da sabit telefonlarınız ile bulut sistemine bağlanarak fiziksel santraller tarafından sağlanan tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.
Sanal santral, personeli ya da belirlemiş olduğu hedef kitlesi ile dijitalleşmeyi amaçlayan bir santral hizmeti kullanan tüm kurum ve kuruluşlar için ideal bir seçimdir.
Aynı zamanda sabit telefon altyapısına sahip olanlar da bu hizmeti kullanabilir.

sanal santral bulut santral ip santral başlıklı sms

Sanal Santral'in Size Sağladıkları

  • Fiziki santraller ile yapabildiğiniz herşeyi istisnasız şekilde sanal santral sistemlerinde de yapabilirsiniz.
  • Bütün şubelerinizde yer alan telefonlar ortak bir merkezden koordine edilir.
  • Firmanızın özel koşullarına veya gereksinimlerine uygun olarak yeni senaryolar tasarlayabilirsiniz.
  • Herhangi bir fiziki ofise ihtiyaç duymadan, internetin bulunduğu her noktada sistemden yararlanabilirsiniz.
  • İletişim maliyetlerinizden büyük ölçüde kurtulursunuz.
  • Çeşitli yazılımlarınızı kolayca sisteme entegre edebilirsiniz.
sanal santral bulut santral ip santral başlıklı sms

Sanal Santral İnternetin Olduğu Her yerde

Sanal Santral sistemlerinin bulut teknolojisinde barındırılması özelliği ile; dahili hatlarınızın hangi lokasyonda kullanıldığının bir önemi olmaksızın, internetin olduğu her yerde sabit telefonunuzu cevaplayabilirsiniz.
Lokasyon bağımsız olduğundan dahililer arası görüşmelerinizi de ücretsiz gerçekleştirirsiniz.
Her bir dahilinize bir GSM numarası tanımlayarak olası bir elektrik veya internet kesintisi durumunda gelen aramalarınızı GSM numarasına yönlendirebilirsiniz. Bu hizmeti kesintiler olmadığı zamanlarda sürekli olarak da kullanmanız mümkündür. Böylece ofis dışındayken ve olası kesinti durumlarında gelen aramalarınızı kaçırmazsınız. Bu tür sebeplerden kaynaklanan problemler sanal santralin kesintisiz iletişim özelliği ile sizin sorununuz olmaktan çıkar. 

sanal santral bulut santral ip santral başlıklı sms

Bütün Çağrılarınız Raporlanır

Bulut santral ile yapılan bütün aramalar ve aranmalar kayıt altına alınır. Ve size özel ekranınızda inceleme fırsatı elde edersiniz. Görüşme kaydı tutulduğundan istenilen aramaların gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edebilir, kayıtları dinleyerek konuşma kalitelerini değerlendirebilirsiniz. Gelen çağrı sayısı ve konuşma süreleri, giden arama sayısı ve konuşma süreleri, çalma grupları bazında detaylar, kaçan çağrılar gibi daha birçok detaya raporlar sayesinde erişebilirsiniz. Raporlarınızı dilerseniz excel formatında indirebilirsiniz.
Kırmızı Telefon olarak sizlere sunduğumuz yeni nesil sanal santral çözümleri sayesinde sabit telefon trafiğiniz kontrolünüz altında olacak.