Ağırlıklı olarak İletişim odaklı bir dönemde yaşıyoruz. Dolayısıyla kurumsal firmaların üst düzey rekabet içinde kalabilmelerini sağlayan en önemli kriterin iletişim becerisi olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Gerek kurum içi gerekse de hedef kitleye yönelik olarak tercih edilen geleneksel iletişim stratejileri, ne yazık ki oldukça hızlı gelişen teknolojiye adapte olamıyor. Her alanda firmalara hız kazandıran online çözümler, iletişim trendlerine de büyük ölçüde yön veriyor. Sağladığı avantajlarla ciddi düzeyde fark yaratan yeni nesil santral sistemi olan Bulut Santral’e tam olarak bu noktada önemli bir parantez aşmak gerekiyor.

Sanal Santral Sistemi olarak da tabir edilen Bulut Santral Sistemi, artık pek çok firma için bir ihtiyaçtan öte, net bir zorunluluk haline gelmiştir. Bulut Santral Sistemi, en basit tanımıyla, geleneksel olarak tabir edilen eski tip somut santral sistemlerinin yerini alan, tümüyle internet tabanlı olarak işleyen, son derece etkili ve pratik bir iletişim organizasyonudur. Klasik bir santralin tüm işlevlerini bünyesinde barındırmakla kalmayıp internetin tüm avantajlarını da aktif bir şekilde kullanan bu yeni nesil iletişim formu, firmalara rahat bir nefes aldırmaktadır.

Kolay kullanımı ve basit arayüzü ile hızlı bir şekilde adapte olabileceğiniz Sanal Santral, günümüzün en önemli departmanlarından biri olan iletişime dair kapsamlı ve profesyonel çözümler sunar. Sesli karşılamadan, konferans görüşmeye, cep telefonu yazılım desteğinden sınırsız dahili numaraya dek pek özelliğiyle dikkat çeken Bulut Santral sistemi, yarattığı tasarrufla firmalara ekonomik açıdan da müthiş bir destek sunar.

Sanal Santral Size Ne Sağlar?

İletişim alanında son yılların en önemli sistemlerinden biri olarak ön plana çıkan Sanal Santral Sisteminin kullanıcılara olan faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Fiziki santrallerde yapabildiğiniz her şeyi istisnasız şekilde sanal santral sistemlerinde de yapabilirsiniz.
  • Bütün şubelerinizde yer alan telefonlar ortak bir merkezden koordine edilir.
  • Firmanızın özel koşullarına veya gereksinimlerine uygun olarak yeni senaryolar tasarlayabilirsiniz.
  • Herhangi bir fiziki ofise ihtiyaç duymadan, internetin bulunduğu her noktada sistemden yararlanabilirsiniz.
  • İletişim maliyetlerinizden büyük ölçüde kurtulursunuz.
  • Çeşitli yazılımlarınızı kolayca sisteme entegre edebilirsiniz.